Čo ťa nezabije, to ťa znásilníý(povedal sám život)

Červenec 2009

film s dabingom :D

21. července 2009 v 20:15 | ja |  TWILIGHT


novy film s kristen a lesbicka scena!!!

13. července 2009 v 9:55 | ja |  Všakovaké obrázky
Už to vypadá, že je všechno připraveno na natáčení filmu The Runaways. Kristen Stewart ve filmu ztvární rockovou hvězdu Joan Jett a podle nových informací už jsou i ostatní členky kapely The Runaways obsazeny. Teď už můžeme jen čekat, až bude film hotový a taky se můžeme těšit na lesbickou sex scénu, samozřejmě. Právě tuto scénu si na plátně zahraje Kristen spolu s Dakotou Fanning, která si ve filmu zahraje Cherie Currie. Je to scéna, ve které se holky líbají a všechno jejich oblečení skončí všude po pokoji. "Dakota je velice kontrolovaná a připravená, " říká Kristen. "Trošku se v tom ztrácí, protože je to velice těžké." Jak už Sarah Warn uvedla, Joan Jett bude na filmu pracovat jako výkonný producent a podle informací už má nějaké.

Respect-Robert Pattinson

13. července 2009 v 9:55 | ja |  rober pattinson

Robovi věrní fanoušci (ti kteří ho nechtějí zabít, ani mu nijak ublížit) uveřejnili na internetu kampaň na jeho záchranu před šílenými fanynkami a paparazzi fotografy s názvem Respect Rpattz - Respektujte Roba Pattinsona.

Cílem kampaně je, aby si všechny fanynky uvědomili, že Rob je taky jen lidská bytost, která potřebuje své soukromí a taky určitou svobodu a toleranci ze strany fanoušků.

Je celkem smutné, že si to většina z nás uvědomila, až když Roba srazil onen nešťastný taxík, ovšem jak se říká "lepší pozdě, nežli vůbec". Nechci tu nikomu kázat, jen bych ráda kdyby jste se nad tím aspoň zamyslely...paparazzi to nedělají kvůli sobě, ale hlavně kvůli nám - fanouškům, a bylo by dobré určit si jisté hranice.

......

foto s odovzdavaia cien

1. července 2009 v 13:09 | ja |  Všakovaké obrázky
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

viac v celom clanku...ja viem ze je to neskoro a le su to pekne fozky a aj som ich doteras este nevidela ....tak sa zatila majte a cakam komenty papa